سفارشات : 09174158127

رنگ ترافیکی

شن رنگی

رنگ skg

رنگ پوراکسیر

جمعه 1 تیر 1403 ( 7:35:50 )

شرکت رنگ درفشان توليد کننده رنگ تک لبه،رنگ جدول،رنگ خط کشي،رنگ معابر،رنگ روغن ساختمان،رنگ ديوار،ديوارپوش،رنگ بلوار،رنگ خط کشي خيابان،رنگ خط کشي معابر،رنگ داخل ساختمان،رنگ بيرون ساختمان،رنگ عايق،رنگ ضد رطوبت ، رنگ ضد سايش، ضد زنگ، زنگ اخرایی، ضد زنگ اخرایی ، رنگ پاششي،رنگ جوتن، عايقکاري،ديوارنويسي،رنگ بتن، رتگ تولید شن رنگی، رنگ پشت بام،عايق پشت بام، قير،رنگ آسفالت، رنگ جايگزين ايزوگام،رنگ جدول خياباني،رنگ ترافیکی گرم - رنگ ها و پوشش های صنعتي و حفاظتی، رنگ ترافیکی ، رنگ عایق ، رنگ skg ، رنگهای ترافیکی ، شن رنگی ، شن رنگی خوب 


کنیتکس 

کنیتکس نيز از ديگر محصولات شرکت الوند گستران خاوران مي‌باشد كه در نماي داخلي و خارجي ساختمان استفاده مي‌شود. اين محصول با وزن بسيار كم و خاصيت ضد آب ، قابليت انعطاف پذيري زيادي داشته و با تنوع رنگ و سادگي خاص خود در بسياري از پروژه‌هاي ساختماني مورد استفاده قرا گرفته است. يكي از علل عمده گرايش مصرف كنندگان در سالهاي اخير به اين محصول ، رنگی بودن و قيمت پائين آن نسبت به ديگر محصولات مشابه بوده كه از روزهاي آغازين توليد و عرضه آن به بازار باعث گرديد تا بطور چشمگيري مورد توجه عموم قرار گرفت تا زيبنده پروژه‌هاي كوچك و بزرگ ساختماني باشد. 
رنگهاي شاد ، زنده و ساده کنیتکس و ماندگاری و بدون سایش آن را از محصولات ديگر متمايز ساخته است

کنیتکس جهت پوشش دهی سطوح سیمانی ، آجر و هرمصالح ساختمانی مشابه بکاررفته که دارای مقاومت عالی در برابر هر گونه شرایط عوامل جوی (سرما،گرما،باران ، گردوغبار و ... ) می باشد
 
ویژگی و مزایا کنتکس :


1_    پوشش و دوام فوق العاده نسبت به کنیتکس مشابه داخلی و خارجی

2_   کاملا water proof و قابل شستشو

3_  مقاومت بالا دربرابر هرگونه شرایط جوی بحرانی و اشعه U.V آفتاب

4_  کنیتکس ضمن واترپروف نمودن سطح ،مانع تنفس سازه ای نمی گردد و تبخیرهای درونی می تواند به راحتی انجام پذیرد

5_    صرفه جوئی در وقت و هزینه و...

6_   در رنگ های مختلف و بدون سایش رنگ

7_  قابل استفاده درتمام سطوح سیمانی ، بتنی داخل و نمای خارج ساختمان

8_    غیرقابل اشتعال

کنیتکس آکریلیک آب گریز و دوستدار محیط زیست ، قابل شستشو و بادوام در برابر شرایط محیط آب و هوایی ایران .
قابل استفاده در سطوح داخلی و خارجی می باشد ، از نظر بهداشتی فاقد بوی نامطبوع و حساسیت زایی تنفسی و پوستی .
 و از همه مهمتر در رنگهای مختلف و شاد 
دارای کاربری بسیار آسان و بالا می باشد .
کنیتکس آکریلیک محصولی با قدرت و پوشش مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ رطوبت و باران می باشد .
کنیتکس آکریلیک ۵ ساعت پس از اجرا خشک به نظر می رسد اما استحکام نهایی  از 3 تا 15روز حاصل می گردد


موارد استفاده کنتکس :

کنیتکس جهت استفاده بر روی بتن، نمای سیمانبری، آرداواز، سیمان تخته ماله، آجر بندکشی شده، گچ، چوب، ایرانیت، نئوپان، سیمان تگرگی، فلزات، پلاستیک، سیمان شسته، رنگهای صنعتی، شیشه و محیط اطراف استخر وسایر اجسام قابل اجرا و استفاده بسزایی دارد

کنتکس چیست و کاربرد آن در کجاست؟

آنچه در اینجا حائز اهمیت می باشد آشنایی با این رنگ و ویژگی هایی است که آن را از سایر رنگ ها جدا ساخته و در 10 ها نکته آن را نسبت به رنگ های صنعتی و.... ممتاز می سازد. 
ویژگی های شیمیایی و فیریکی: 
جلوگیری از تنفس دیوار زیر کار نمای ساختمان را نمی کند .از هر متر مربع کنیتکس روزانه 9/4 گرم بخار آب می تواند عبور کند و این مقدار جهت تنفس دیوار کاملا کافی است.
آکوستیک و انعطاف پذیر می باشد. این ویژگی از بارزترین ویژگی های کنیتکس می باشد و آن را به ماده رنگی تبدیل 
کرده که حداکثر مقاومت را در برابر تکانه های سازه ها از جمله سازه های بتنی از خود نشان میدهد و تا جای ممکن از ایجاد ترک و شکاف در سطح تحت پوشش خود جلوگیری میکند.ویژگی که در رنگ های صنعتی به مراتب ضعیف تر از کنیتکس عمل میکند.
چسبندگی، ثبات رنگ و مقاومت کنیتکس در مقابل اسیدها و بازها و رطوبت بسیار عالی است.
بر روی بتن، نمای سیمانبری، آرداواز، سیمان تخته ماله، آجر بندکشی شده، گچ، چوب، ایرانیت، نئوپان، سیمان تگرگی، فلزات، پلاستیک، سیمان شسته، رنگهای صنعتی، شیشه و سایر اجسام قابل اجراست.
کاربرد کنیتکس در کجاست؟

یکی از جالب ترین نکات این رنگ درباره محل کاربرد آن می باشد. کاربرد کنیتکس در همه جاست. از سازه های خشن و دارای شرایط خاص همچون تونل ها و سازه های بتنی گرفته تا محیط داخل و خارج منازل، رستوران ها و فروشگاه های مختلف. آری کنیتکس هم بهترین گزینه برای سخت ترین شرایط سازه هاست و هم جزء رنگهای فانتزی، تزئینی و شیک. جدای از مقاوت و سایر ویژگی های یاد شده این رنگ، ویژگی زیبایی و جلوه بی نظیر آن خصوصیت دیگری است که آن را از سایر رنگ ها ممتاز می سازد.

وجود میلیونها دانه رنگی که تشکیل دهنده این رنگ می باشند، ظاهری بی همتا برای آن ایجاد می کند. همچنین استفاده از کریستال در اجرای این رنگ (توسط پمپ های هوا و پیستوله های ویژه)، نوع تزئینی آن را ایجاد می کند که آن نیز در زیبایی این رنگ نقش مهمی ایفا می نماید. نحوی اجرای کنیتکس با کمک پمپ های هوا دستگاه های میکس و جای دهنده رنگ و پیستوله های ویژه و البته استاد کاران و پرسنل مجرب برای پاشش رنگ انجام می گیرد.

نکات مهم:
ترکیب مواد این محصول وهمچنین درجه غلظت آن نکته بسیار مهمی است زیرا تغییرات غیر مجاز در غلظت و ترکیبات سازنده این  محصول می توانند نقش مستقیم در تضعیف دوام و کیفیت این رنگ داشته باشد و حال آنکه متاسفانه ظاهر رنگ غیر استاندارد با رنگ دارای فرمول و غلظت صحیح تقریبا یکسان می باشد و تفاوت این دو پس از اجرای کار و گذشت زمان (عموما در کوتاه مدت) مشخص می شود و آن موقعی است که صاحب کار علاوه بر ضرر مادی دچار مشکل برای بر طرف سازی عیب های کارش خواهد شد. این عیوب می تواند شامل تغییر رنگ بعضی قسمتهای کار یا پوسته شدن کار و ی... شود.
اصولا این گونه کارها توسط افرادی که مکان مشخصی برای ارائه خدمات خود ندارند اجرا می شود و پیگیری امر برای دریافت خسارت کار بی ثمری است. بنابراین به تمامی صاحب کاران گرامی توصیه می شود که با تحقیقات و اطمینان نسبت به مجری کار دست به انجام رنگ آمیزی ساختمان و بنای خود با رنگهایی همچون کنیتکس، رولکس و رنگ های پاششی غیر صنعتی دیگر بزنند. هر چند که این نکته برای رنگهای صنعتی نیز برقرار می‌باشد ولی سو استفاده در غلظت و مواد ترکیبی کنیتکس، رولکس و سایر رنگ های پاششی غیر صنعتی بیشتر دیده می شود.